ESSENZA Ophelia Nightblue Dekbedovertrekset 200 x 220 cm

Incl. 2 kussenslopen
Aantal sterren:
100 % of 100
Regular Price € 169,95 Special Price € 84,98

Bijpassende hoeslakens

 width=  width=
Minte NightblueMinte Oyster

Oh, Ophelia! Wie zegt niet volmondig JA tegen deze showstopper? De prachtige print is geïnspireerd uit de Arts & Crafts stroming, een Engelse beweging in de kunst en industriele vormgeving uit laatste helft van de 19e eeuw Dit dekbedovertrek is gemaakt van heerlijk zacht en glanzend katoen satijn en komt in een nachtblauwe uitvoering, waardoor de bloemenprint er subtiel uit springt.

De andere kant van het dekbedovertrek is uitgevoerd in hetzelfde nachtblauw met een subtiel, grafisch, stippenpatroon.Dit zeer elegante dekbedovertrek, gemaakt van 100% katoen satijn, is zacht, glad, ademend en heeft een lichte glans.Dit item is Oeko-Tex gecertificeerd (Oeko-Tex Standard 100, No 0906030): vrij van schadelijke stoffen en huidvriendelijk.

Wasbaar op max 60 °C en geschikt voor wasdroger Omvang levering: 1 dekbedovertrek met instopstrook (40 cm) van 200x220 cm en 2 kussenslopen van 60x70 cm..

Wat is katoen satijn?

Katoen satijn is gemaakt van 100% natuurlijk katoen en is daardoor ademend en vochtabsorberend. Het is een van onze absolute lievelingsmaterialen. Door de speciale satijnbinding heeft het een lichte glans en voelt het heerlijk zacht aan. Een fluweelzacht, lichtgewicht materiaal met een luxe uitstraling dat jarenlang meegaat en het hele jaar door gebruikt kan worden. Een must-have voor de slaapkamer, perfect voor zowel warme zomermaanden als koude winternachten.

  • 100% natuurlijk katoen – ademend en vochtabsorberend voor ultiem slaapcomfort
  • Satijnbinding – subtiele glans en een extra zachte touch
  • Fluweelzacht & lichtgewicht – soepel en comfortabel in elk seizoen
  • Geschikt voor alle seizoenen – warm in de winter, luchtig in de zomer

ESSENZA logo

Wij zijn ESSENZA. Wij willen inspireren, prikkelen en raken. Een stukje comfort bieden, je thuis laten voelen en je lekker laten slapen.

Wie of waar je ook bent. ESSENZA maakt dat mogelijk. Laat zien wie je bent en wat je stijl is. Wees uniek. Wees jezelf. Wees ESSENZA.

Al ruim 30 jaar ontwerpen we met grote zorg kenmerkende home & living collecties voor een stijlvol interieur met een unieke twist.

Bij ons vind je alles wat je nodig hebt om van jouw huis een elegant, persoonlijk kunstwerk te maken; rijk, verfijnd en exclusief.

Sfeerbeeld ESSENZA

Verantwoord produceren

We willen dat iedereen die met onze producten in aanraking komt, hier een goed gevoel bij heeft. Vanaf de fabrieksmedewerkers tot aan de consument. We werken daarom al jarenlang samen met vaste productiepartners in het buitenland.

We bezoeken hen regelmatig om erop toe te zien dat de werk- en milieuomstandigheden aan onze eisen (blijven) voldoen.

Extra lange instopstrook

Al onze dekbedovertrekken hebben een extra lange lengte van 260 cm, dit is inclusief een instopstrook van 40 cm. Dankzij deze extra lange instopstrook zijn onze dekbedovertrekken geschikt voor vrijwel iedere soort dekbed en matras en kunnen ze ook bij een boxspring met extra dikke matras worden ingestopt.

Gebruik je de instopstrook niet, dan kan je hem ook naar binnen vouwen. Handig!

Hoe onderhoud ik mijn dekbedovertrek?

We hebben tips voor je verzameld die je kunnen helpen om zo lang mogelijk van je dekbedovertrek te genieten:

Wassen voor het eerste gebruik

Door je nieuwe dekbedovertrek te wassen zorg je ervoor dat het vocht op kan nemen en kan ademen.

Was instructies

Dit dekbedovertrek kan gewassen worden op maximaal 60 °C, maar vaak is een lagere temperatuur al voldoende. Met een goed wasmiddel en een langer programma blijft je overtrek fris en schoon, zelfs op lagere temperaturen.

Het dekbedovertrek kan in de wasdroger, maar je kunt er ook voor kiezen om het aan de lucht te laten drogen, wat energie bespaart.

Was je dekbedovertrek binnenstebuiten om hiermee de kleur te beschermen

Laad de wasmaschine niet te vol

Als de wasmachine te vol is, kan je dekbedovertrek niet schoon gewassen worden. Daarnaast veroorzaakt een te volle wasmachine wrijving, en door het schuren van de stof kan dit pilling veroorzaken.

Strijken

Dit dekbedovertrek kan op een medium temperatuur (●●) gestreken worden.

Opschudden!

Schud iedere dag je dekbed even op. Hiermee komt er wat frisse lucht tussen de vezels van je dekbedovertrek. Beter voor de kleur en lekker fris!

 

 

Meer informatie
Merk ESSENZA
Maat 200 x 220 cm
Hoofdkleur Blauw
Kleur Nightblue
Materiaal 100% Katoen Satijn
Gewicht 120 g/m2
Wasvoorschrift Wasbaar op maximaal 60 °C, geschikt voor de wasdroger, strijken medium temperatuur.
Certificering Oekotex
Sluiting Dekbedovertrek Instopstrook
SKU 100638-169-02
Thema Lavish Affair
Threadcount 215TC
Schrijf uw eigen review
Je plaatste een review over:ESSENZA Ophelia Nightblue Dekbedovertrekset 200 x 220 cm
Uw waardering
Copyright © 2025 ESSENZA HOME